March 04, 2017

Sth gold, sth black

ph. | Magdalena D. 

23:43 - siedzę z maseczką na twarzy z Lusha, kiedy powinnam już dawno, dawno iść spać. Powód jeden: wykończenie, wycieńczenie i 20 innych synonimów, które dobrze określiłyby jak zmęczona jestem. Powód numer dwa: jutro muszę wstać o 5.30, nie polecam.
Weekend w Wiedniu zleciał bardzo szybko, a ja za każdym razem zostawiam tutaj cząstkę siebie, czekając na kolejny przyjazd. Uwielbiam to tętniące życiem miasto i wrażenie, że zawsze coś się tutaj dzieje, że gdzie się nie obejrzę, spotkam świetnych i interesujących ludzi. Jestem typem człowieka, który potrzebuje ciągłego ruchu, biegu i pracy. Czegoś co napędza życie i powoduje, że chwile wytchnienia są jeszcze bardziej magiczne niż normalnie. Można tu żyć, jednocześnie odpoczywając i to doceniam w każdej sekundzie przebywania w Wiedniu.
Trzymajcie się i skomentujcie, jak podobaj wam się zdjęcia! Oczywiście robione jeszcze dzisiaj, świeżutkie, w nowej kurtce, która podbiła moje serce do tego stopnia, że przez 20 minut nie potrafiłam jej zdjąć w przymierzalni. Klasycznie. Xx K. 

Ps. Maseczka z Lusha dała radę, moja skóra nie wije się jak papirus, polecam!
all | ZARA
shoes | PUMA
watch | FOSSIL

 Instagram | @thecarolineblog | Snapchat | queenycaroline

9 comments:

 1. Zdjęcia są absolutnie fenomenalne! Bardzo podoba mi się stylizacja. Dzięki Tobie zaczynam lubić Zarę :) i zazdroszczę wyjazdu do Wiednia!

  nataliapfotografia.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam maseczki z lusha! ślicznie wyglądasz! ♥

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Piękna stylizacja :)
  Nigdy nie byłam w Wiedniu, a szkoda..
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Genialny makijaż i takie śliczne zdjęcia! Mam nadzieję, że i ja kiedyś odwiedzę Wiedeń i skreślę go z listy podróżniczych celów! :)
  Mój blog :)

  ReplyDelete
 5. Ja tak mam z Pragą, cudowne miejsce!Świetne zdjęcia ;)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  ReplyDelete

Hi, there
Nice to see you here.
Leave a comment if you like it.
See ya! ♡